Виховання учня в школі та сім’ї – щоденний безперервний процес. Тому педагогічний колектив працює в тісній співпраці з батьківським колективом з метою створення найсприятливіших умов для самореалізації та розвитку дитини. Батьки є соціальним замовником школи, а тому беруть активну участь в освітньому процесі. Вони є учасниками позакласних заходів, пов’язаних із професійним світом, захопленнями своїх дітей, родинними святами. Батьків залучено до Ради школи, Батьківської ради НВК, Піклувальної ради НВК, класних батьківських комітетів.

Рада школи сприяє підвищенню ефективності освітнього процесу у взаємодії з сім’єю, громадськістю, державними та приватними конституціями. До складу Ради колегіуму увійшли вчителі, колегіанти та батьки.

Діяльність Піклувальної ради спрямована на поліпшення умов навчання і виховання у школі. До складу піклувальної ради увійшли депутати, меценати, батьки, вчителі. Завдяки співпраці та взаємодії громадських організацій, підприємств, установ із Сєвєродонецьким НВК покращилася матеріально-технічна база, соціальний захист учасників освітнього процесу, проводяться ремонтні роботи.

Батьківська рада і комітети спрямовують свою діяльність на забезпечення доступності загальної середньої освіти для всіх громадян, залучення широкої громадськості до вирішення проблем навчання і виховання. У річному плані роботи колегіуму, у планах виховної роботи класоводів та класних керівників є розділ щодо роботи з батьками.

Відповідно до графіку проведення батьківських зборів, збори в 1-11 класах проводяться не рідше 4 разів на рік, ведуться протоколи зборів. Розроблено тематику батьківського всеобучу. Класоводи і класні керівники погоджують порядок денний батьківських зборів із заступником директора. Контролюється дотримання терміну проведення засідань, відвідування засідань батьками. Засідання батьківських комітетів проводять так часто, як цього потребують нагальні проблеми. До складу класного батьківського комітету обираються: голова, його заступник і декілька членів, які протягом року організовують роботу та звітують перед батьками.

Один раз на рік проводиться загальношкільна батьківська конференція, на яку запрошуються представники класних батьківських комітетів.

На засіданнях загальношкільного батьківського комітету обговорюються питання підготовки закладу до нового навчального року, ознайомлення з розкладами, навантаженням; слухаються питання охорони дитинства, звіти.

Кiлькiсть переглядiв: 1756

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.