Повернутися до звичайного режиму
Колегіум працює в типовому приміщенні - основний п'ятиповерховий корпус і дві триповерхові прибудови. Має 45 навчальних кабінетів: 14 кабінетів початкових класів, 2 спортивні зали, актову залу, кабінет фізики, кабінет хімії, кабінет біології, 3 кабінети інформатики, кабінет історії, 5 кабінетів української філології, кабінет математики, 5 кабінетів іноземної мови, 2 навчальні майстерні (слюсарна і столярна), кабінет обслуговуючої праці, методичний кабінет; бібліотеку з фондом - 27794 прим. книг, читальна зала, спортивний майданчик, їдальню на 120 місць і медпункт.
Науково-методична проблема педагогічного колек­тиву: «Створення умов для професійного розвитку педагогічних працівників з питань проблеми «Формування громадянських якостей особистості колегіанта як громадянина України та громадянина глобалізованого світу в системі міжнародної діяльності НВК».
У навчальному закладі працює 60 педагогічних працівників. З них мають вищу кваліфікаційну категорію 33 учителі, І категорію - 10 учителів, ІІ категорію – 4 учителі, спеціаліст – 13 педагогічних працівників. Педагогічне звання «Вчитель-методист» мають 10 учителів, педагогічне звання «Старший учитель»- 18 учителів.
Організація профільного, допрофільного освітнього процесу в колегіумі здійснюється на основі робочих навчальних планів з конкретизацією варіативної складової і врахуванням профілів навчання: філологічного, суспільно-гуманітарного, інформаційно-технологічного.
Початкова школа – фундамент допрофільної освіти. Основою допрофільного навчання є перший ступінь колегіуму.
Метою пропедевтичної підготовки допрофільного навчання учнів колегіуму є формування конкурентноспроможної особистості та забезпечення найкращих умов для розвитку тих якостей дитини, які складають її таланти.
У гімназії повною мірою враховуються індивідуальні особливості дітей, спрямовані на розширення кругозору та інформованості, що допомагає у визначенні подальших планів і орієнтирів.
Самовизначення учнів щодо профільного напряму навчання в 5-х класах – це багатовимірний і поетапний процес, який базується на діагностичній основі, на спільній роботі класного керівника, психолога, медпрацівника, батьків, учнів, учителів.
Ліцей забезпечує впровадження профільного навчання, яке дозволяє учням правильно зорієнтуватись у виборі професій, гнучко реагувати на динамічні зміни на ринку праці, якісно підготуватися до ЗНО.
Ліцензований обсяг складає 900 осіб, на 5 вересня 2020 року в закладі навчається 819 учнів. 1-4 класи – 374 учні, 5-9 класи – 353 учні, 10-11 класи – 92 учні.
Мова освітнього процесу – українська.
Якісна освіта сьогодні – запорука майбутнього!
Кiлькiсть переглядiв: 762

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.