Ліцей "КОЛЕГІУМ" міста Сєвєродонецька /Files/images/2024/lyutiy/1_клас_фото.jpg

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Ліцей "КОЛЕГІУМ" міста Сєвєродонецька Луганської області оголошує набір учнів до 1-х класів на 2023-2024 навчальний рік.

/Files/images/photo_2023-03-29_10-56-50.jpg

Щодо порядку зарахування

Витяг з Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказм МОН України від 16.04.2018 №367

Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини (чи повнолітньої особи, яка має намір здобувати освіту), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) та за зразком згідно з додатком 1 до цього Порядку (далі – заява).

До заяви додаються:

1)копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2)оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о«Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року №682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за №794/18089;

3)оригінал або копія відповідного документа про освіту (у разі наявності).

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (крім документа, визначеного підпунктом 1 цього пункту).

У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви може бути пред’явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого вказуються в заяві.

Прийом заяв для зарахування дітей до 1-х класів здійснюється у форматі електронної реєстрації дітей на порталі SCHOOL.ISUO.ORG. Інструкцію для батьків щодо електронної реєстрації дивіться у прикріпленому файлі.

Крім того заяву до 1 класу можна написати за зразком, надіслати фото- або скан-копії заяви та свідоцтва про народження дитини на електронну адресу нашого закладу: lyceumcollegium@gmail.com

Кiлькiсть переглядiв: 1865

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.