Посилання на електронні версії підручників

wym-1681465806579


/Files/images/kniga.jpg Кольченко Тетяна Петрівна - шкільний бібліотекар. Забезпечує повноцінну роботу бібліотеки, відповідає за якість усіх бібліотечних поцесів своєї бібліотеки. Упевнена, що особливо великої уваги потребує робота з дітьми.
Вважає, що слід заохочувати користуватися бібліотекою з дитинства, прищеплювати дітям любов до книги, читання для задоволення, тоді вони будуть звертатися до бібліотеки і в майбутньому.


/Files/images/14025_1.jpg

У День св. Валентина в багатьох країнах світу відзначають ще й

Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day).

Його започаткувала американка Еммі Бродмур у 2012 році. Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги.

Це одне з наймолодших свят в календарі, його святкують з 2012 року. У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам.

Шановні наші читачі, пропонуємо Вам прості способи відсвяткувати

Міжнародний день дарування книг:

1. Подаруйте власну книгу бібліотеці , другу або члену сім'ї.

2. Залучайте до цього свята друзів, у т.ч. і через соціальні мережі.

Міжнародний день дарування книг

(International Book Giving Day).

Це одне з наймолодших свят в календарі, його святкують з 2012 року.

У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам.

Цього святкового дня наша бібліотека отримала в подарунок книги від Благодійного фонду розвитку колегіуму. Серед них такі, які дуже потрібні школярам за програмою нового Державного стандарту, які увійшли у топ книжок сучасних авторів, книги наших відомих письменників-земляків С. Талан, С. Жадана.

У читальному залі бібліотеки працює виставка «Нові книги – нові друзі». Запрошуємо познайомитися з новинками та отримати задоволення від читання.

/Files/images/IMG_20180215_105204.jpg /Files/images/IMG_20180215_105315.jpg /Files/images/IMG_20180215_104903.jpg /Files/images/IMG_20180215_104919.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1456

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.