За підсумками ЗНО 2020 року Сєвєрдонецький НВК посів І місце відповідно до рейтингу загальноосвітніх шкіл Луганської області, складеного інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua».

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017», срібна медаль у номінації «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота».

Співпраця з Німецьким культурним центром, інститутом Гете з метою встановлення міжкультурних зв’язків, проведення онлайн курсів.

Участь у міжнародній програмі обміну лідерів FLEX за підтримки бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США та організації Американської ради з міжнародної освіти (19 учнів-переможців вибороли навчання у США).

За 2017-2020 роки колегіум виборов 123 призових місця в міському етапі (І місць – 25, ІІ місць – 46, ІІІ місць - 52), 37 призових місць в обласному етапі Всеукраїнських предметних олімпіад (І місць – 9, ІІ місць – 14, ІІІ місць - 14). На четвертому єтапі Всеукраїнських олімпіад маємо 1 призове місце.

Колегіум – постійний учасник, дипломант і переможець щорічної Суспільної акції школярів України в проекті «Громадянин» (Всеукраїнська асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова доба», м. Львів) з тем: «Рятуймо малі річки та озера нашого краю», «Міграції в історії України», «Голодомор 1932-1933 рр.», «Шкільний майданчик», «Слідами історії», «Історія рідної школи».

НВК – активний учасник проєктів екологічного спрямування – участь і перемога у Національному етапі конкурсу екологічних проєктів INESPO в рамках програми GLOBE («Глобальне вивчення і спостереження з метою поліпшення довкілля»).

Як Асоційована Школа ЮНЕСКО колегіум є постійним учасником конференцій. ХІІІ Всеукраїнська конференція була на тему: “Хімія – наше сьогодення, наше майбутнє!”. Метою конференції було залучення учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україну до конструктивної дискусії щодо ролі хімії в розв’язанні глобальних проблем людства з урахуванням досвіду ЮНЕСКО, а також передової міжнародної та вітчизняної практики з використанням активних навчальних технологій. Делегація НВК стала переможницею та кожен учасник команди отримав почесне звання «Магістр гри ЮНЕСКО».

Участь в освітньому проєкті для учнів 7-11 класів із усієї України «Відкривай Україну» фундації соціальних інновацій «З країни в Україну», дворазові переможці.

Чемпіонат області з шахів у 2020 році (І, ІІ та ІІІ місця).

Перемога у військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура») в 2019-2020 н.р. (І місце).

Якісна освіта сьогодні – запорука майбутнього!

Кiлькiсть переглядiв: 527

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.