ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ:

Колегіум (з латинської – товариство, співдружність) – це відроджений український національний заклад, створений 1998 року на базі середньої школи №3, яка вже мала 50-річну історію.

Своєю Альма-матер ми вважаємо Національний університет «Києво-Могилянська академія», який є для нас справжнім еталоном сучасної освіти в Україні на шляху відродження високоінтелектуального потенціалу України, виховання еліти нації.

Колегіум – член Всеукраїнської асоціації «Відроджені колегіуми, ліцеї, гімназії України», яка стала старшою ланкою середньої освіти, коли Україна реально почала відчувати потребу в Європі.

У грудні 2004 року наш заклад отримав сертифікат номінованого учасника Міжнародного Проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО», основним завданням якого є сприяння миру через міжнародне співробітництво в галузі освіти.

Колегіум – дослідно-експериментальний майданчик регіонального рівня з проблем громадянської освіти.

Сім років поспіль колегіум – учасник, дипломант і переможець Суспільної акції школярів України «Громадянин» всеукраїнської асоціації вчителів історії та суспільних дисциплін «Нова доба» (м. Львів). Колегіанти набули досвіду роботи у Проектах дослідження таких важливих тем, як голодомор, міграції, екологія, історія міста, школи тощо.

Стала традицією участь колегіантів у роботі Всеукраїнських конференцій шкіл ЮНЕСКО. Шановні колеги, хочу звернути увагу не стільки на доволі широку географію поїздок – Київ, Львів, Хмельницький, Житомир, Одеса, Автономна Республіка Крим, скільки на тематику Проектів:

- «Європейський вимір очима молоді»

- «Від магдебурзького права до євроінтеграції»

- «Модель «ООН - Україна»

Значних успіхів досягли наші вихованці в американській Програмі обміну майбутніх лідерів «FLEX». Чотири роки поспіль маємо переможців, які отримали можливість навчатися в США.

Найуспішнішою формою реалізації європейської освіти в колегіумі є діяльність Громадської молодіжної організації «Євроклуб», створеної у листопаді 2005 року. Це ідеальне місце для того, щоб більше дізнатися про Європу, виявити організаційні здібності, розвивати навички роботи в колективі, вміння приймати рішення і нести за них відповідальність. «Євроклуб» має статут і реєстрацію.

Заради чого ж працює колегіум?

- виховання свідомого громадянина-патріота;

- створення умов для розвитку здібної, обдарованої особистості;

- свідомиї вибір професії;

- конкурентноздатність випускників;

- імідж навчального закладу.

Кiлькiсть переглядiв: 1680

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.